Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovkaCestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2018
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

ISCAREX CUP

Ročník 2015

Celkové pořadí poháru

Nejmladší žáci I 9 let a mladší (kompletní výsledky této kategorie)
PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Boháč PankrácAC Choceň061321,051512/15 záv.
2Barvínek DanielAtletika Žamberk061253,391412/14 záv.
3Mlynář MarekVencl team UO07818,4999/9 záv.
4Bureš JosefISCAREX Junior Česká Třebová06643,2177/7 záv.
5Bryška TomášATJ Svitavy07630,5577/7 záv.
6Knápek ŠimonTJ Spartak Letohrad0748455/5 záv.
7Dostál TadeášBudo klub Lanškroun06469,7655/5 záv.
8Lochman MartinISCAREX Junior team ČT07458,3188/8 záv.
9Mikyska FilipTJ Spartak Letohrad06413,7855/5 záv.
10Suchomel FrantišekTJ Spartak Letohrad06358,3355/5 záv.
11Hrdina ŠimonTJ Spartak Letohrad06346,2255/5 záv.
12Málek MichaelTJ Spartak Letohrad07344,0244/4 záv.
13Nový TomášTJ Spartak Letohrad06290,6255/5 záv.
14Suchodol OndřejTJ Spartak Letohrad07269,0844/4 záv.
15Hemelík FrantišekTJ SOKOL Jaroměř0625633/3 záv.
Nejmladší žákyně I 9 let a mladší (kompletní výsledky této kategorie)
PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Klementová LuisaActivity Lanškroun061309,711712/17 záv.
2Červená VeronikaDukla Polička061140,051312/13 záv.
3Vetchá RozálieActivity Lanškroun071095,871111/11 záv.
4Chládková NikolaActivity Lanškroun07949,391612/16 záv.
5Lánová AnetaISCAREX Junior Česká Třebová07764,151010/10 záv.
6Reslerová VeronikaVO TJ Lanškroun06748,91010/10 záv.
7Hájková BarboraLanškroun06733,061010/10 záv.
8Marholdová AnetaHorní Jelení07569,151312/13 záv.
9Kubíčková NinaTJ Spartak Letohrad07568,4266/6 záv.
10Kožnarová JulieTJ Spartak Letohrad06555,9566/6 záv.
11Kristenová AndreaISCAREX Junior Česká Třebová07549,81712/17 záv.
12Lánová TerezaTJ Spartak Letohrad06502,8966/6 záv.
13Borková JohankaISCAREX Junior Česká Třebová07476,9455/5 záv.
14Bergmanová KateřinaTJ Spartak Letohrad06455,6455/5 záv.
15Lehká LucieJiskra Ústí nad Oricí07444,3355/5 záv.
Nejmladší žáci II 10-11 let (kompletní výsledky této kategorie)
PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Gregor JanISCAREX Junior team ČT041255,782012/20 záv.
2Dítě MarekTJ Sokol Jaroměř041222,731712/17 záv.
3Jadrný TomášISCAREX Junior team ČT041222,162212/22 záv.
4Potoček VojtěchTJ Sokol Jaroměř041082,311612/16 záv.
5Topinka JonášActivity Lanškroun051015,821412/14 záv.
6Vetchý KryštofActivity Lanškroun04993,751212/12 záv.
7Borek ViktorBrzdy Horní Čermná04982,062212/22 záv.
8Zamastil AndrejAC Vysoké Mýto05420,7555/5 záv.
9Schless AdamTJ Spartak Letohrad04366,9555/5 záv.
10Suchodol VítTJ Spartak Letohrad04356,7144/4 záv.
11Rybka LukášTJ Spartak Letohrad04333,3944/4 záv.
12Rybka FilipTJ Spartak Letohrad05327,3855/5 záv.
13Hrouzek ZdeněkOrel Silůvky04295,8444/4 záv.
14Jedlička LukášAtletika Žamberk04272,0533/3 záv.
15Kunt StanislavOB Žamberk04228,7744/4 záv.
Nejmladší žákyně II 10-11 let (kompletní výsledky této kategorie)
PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Serbousková SáraISCAREX Junior team ČT0413321912/19 záv.
2Burešová MarkétaISCAREX Junior team ČT041207,451212/12 záv.
3Hamplová TerezaISCAREX Junior team ČT051150,232212/22 záv.
4Moskvová AgátaTJ Spartak Letohrad051035,251212/12 záv.
5Gregorová MichaelaActivity Lanškroun04948,861212/12 záv.
6Kumpoštová AndreaISCAREX Junior team ČT05890,491312/13 záv.
7Červená EliškaDukla Polička04869,011010/10 záv.
8Marková NikolaTJ Spartak Letohrad05452,3955/5 záv.
9Pijáková TerezaOrel Brno-Obřany04405,0944/4 záv.
10Šilarová LucieHorní Třešňovec05397,8766/6 záv.
11Kánská LucieTJ Spartak Letohrad04380,7244/4 záv.
12Grossmannová KláraTJ Spartak Letohrad04344,6144/4 záv.
13Kubíčková ZuzanaTJ Spartak Letohrad05325,0855/5 záv.
14Slánská DanielaActivity Lanškroun05305,1144/4 záv.
15Halberštátová SáraTJ Spartak Letohrad05300,9155/5 záv.
Mladší žáci 12-13 let (kompletní výsledky této kategorie)
PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Gregora FilipActivity Lanškroun021294,671612/16 záv.
2Vebr DominikISCAREX Junior team ČT031241,42212/22 záv.
3Dostálek VojtěchTJ Spartak Letohrad02664,0677/7 záv.
4Kapoun JanAtletika Polička03627,4988/8 záv.
5Boháč ServácAC Choceň02512,6655/5 záv.
6Költö MatějTJ Spartak Letohrad03500,255/5 záv.
7Abrahám LuděkTJ Spartak Letohrad02415,9344/4 záv.
8Semirád JanTJ Spartak Letohrad03374,7644/4 záv.
9Lána JanTJ Spartak Letohrad02341,9644/4 záv.
10Hynek LukášTJ Spartak Letohrad02339,3444/4 záv.
11Veselý JaroslavTJ Spartak Letohrad03331,4944/4 záv.
12Zamastil AlexAC Vysoké Mýto02328,8555/5 záv.
13Bergman JakubTJ Spartak Letohrad02327,8555/5 záv.
14Harcula MichalTJ Spartak Letohrad03311,6144/4 záv.
15Hermann JakubTJ Spartak Letohrad03298,9444/4 záv.
Mladší žákyně 12-13 let (kompletní výsledky této kategorie)
PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Pourová AlžbětaTJ Sokol Jaroměř021256,771312/13 záv.
2Hanáková KláraActivity Lanškroun021247,691712/17 záv.
3Šilarová MichaelaActivity Lanškroun021220,641512/15 záv.
4Jansová DenisaTJ Sokol Deštné02938,541010/10 záv.
5Borková AgátaBrzdy Horní Čermná02712,942112/21 záv.
6Dostálová ViktorieBudo Klub Lanškroun03565,4566/6 záv.
7Hovorková KarolínaAtletika Žamberk03407,7555/5 záv.
8Kubíčková NikitaTJ Spartak Letohrad02369,544/4 záv.
9Kolářová AdélaISCAREX Česká Třebová03365,1944/4 záv.
10Halasová LudmilaOrel Šitbořice03310,1244/4 záv.
11Kolegarová AnetaOrel Židanice02294,7733/3 záv.
12Kolegarová AnnaOrel Židenice02277,433/3 záv.
13Grossmannová TerezaTJ Spartak Letohrad02263,5733/3 záv.
14Ondrušová KateřinaTJ Spartak Letohrad02223,8733/3 záv.
15Chmelíčková ZuzanaTJ Spartak Letohrad02204,4333/3 záv.
Starší žáci 14-15 let (kompletní výsledky této kategorie)
PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Chlup TomášActivity Lanškroun001339,291712/17 záv.
2Boháč BonifácAC Choceň011242,781412/14 záv.
3Gregora JanActivity Lanškroun001140,471212/12 záv.
4Holubář PatrikÚstí nad Orlicí00583,3577/7 záv.
5Hai HonzaActivity Lanškroun01390,5555/5 záv.
6Swiesiulski MateuszULKS Bystrzyca Klodzka389,444/4 záv.
7Remeš TadeášTJ Spartak Letohrad01331,5544/4 záv.
8Levý DavidTJ Spartak Letohrad01287,3644/4 záv.
9Limburský JanOrel Brno-Obřany01225,6844/4 záv.
10Urban MatyášTJ Spartak Letohrad00203,1122/2 záv.
11Toman AdamPasivity Žamberk01193,7722/2 záv.
12Miler AdamTJ Sokol Jaroměř00191,7333/3 záv.
13Slavík OndřejOrel Šitbořice01189,7722/2 záv.
14Strnad AdamTJ Spartak Letohrad00185,3322/2 záv.
15Kánský PetrTJ Spartak Letohrad00166,422/2 záv.
Starší žákyně 14-15 let (kompletní výsledky této kategorie)
PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Derková MartinaActivity Lanškroun01832,7699/9 záv.
2Mikulová KarolínaTJ Spartak Letohrad01724,5777/7 záv.
3Matyášová JitkaOrel Dolní Dobrouč01566,2177/7 záv.
4Šilarová MichaelaTJ Spartak Letohrad01489,8855/5 záv.
5Frydrychová EliškaAC Choceň/Choceň01430,7944/4 záv.
6Gregorová MonikaActivity Lanškroun00430,566/6 záv.
7Smrčková NatálieSpartak Letohrad01278,8133/3 záv.
8Kuncová MartinaOrel Vyškov01218,6622/2 záv.
9Filipová LucieOrel Pozořice00208,4522/2 záv.
10Kačenová NatálieBiatlon Letohrad00199,4922/2 záv.
11Kořenková JanaFenix Ski Team Jeseník00197,4933/3 záv.
12Veselková ZuzanaAC Pardubice01196,1422/2 záv.
13Kroulíková ŽanetaTJ Spartak Letohrad01170,3822/2 záv.
14Nováčková HelenaFenix Ski Team Jeseník00168,6822/2 záv.
15Rotterová AnnaFenix Ski Team Jeseník00164,833/3 záv.
Dorostenci 16-17 let (kompletní výsledky této kategorie)
PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Vondra VojtěchVencl Tým Ústí nad Orlicí981275,852012/20 záv.
2Kačerovský MichalVencl Tým Ústí nad Orlicí981239,581912/19 záv.
3Vebr PatrikVencl tým Ústí nad Orlicí981236,251712/17 záv.
4Mlynář VojtěchVencl Tým Ústí nad Orlicí98773,3188/8 záv.
5Grzyb MateuszOpoczno sport team99351,7344/4 záv.
6Jilek DariuszULKS Bystrica Klodska98310,1644/4 záv.
7Žalčík KimFenix Ski Team Jeseník99308,8933/3 záv.
8Křeček JiříAtletika Kolín98272,133/3 záv.
9Bráblík MichalFenix Ski Team Jeseník98267,1433/3 záv.
10Moravec JakubJM Team Letohrad99216,5555/5 záv.
11Gregora JakubActivity Lanškroun98202,322/2 záv.
12Trnka PavelAtletika Polička99195,6644/4 záv.
13Vencl JiříNekoř98189,5666/6 záv.
14Provazník JosefSK Nové Město nad Metují99182,9222/2 záv.
15Augusta ČeněkSK Nové Město nad Metují98174,9122/2 záv.
Dorostenky 16-17 let (kompletní výsledky této kategorie)
PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Kalousová TerezaÚstí nad Orlicí981279,991212/12 záv.
2Hypešová NatálieTJ Sokol Jaroměř991229,611412/14 záv.
3Obstová KateřinaActivity Lanškroun991107,781212/12 záv.
4Kalousová EliškaVencl Tým Ústí nad Orlicí98887,3588/8 záv.
5Cejnarová EliškaTJ Sokol Jaroměř99768,181212/12 záv.
6Gregorová LenkaActivity Lanškroun98361,9455/5 záv.
7Marková VeronikaAC Pardubice98314,2133/3 záv.
8Kolegarová GabrielaOrel Židenice99217,6533/3 záv.
9Vondrová LadaAtletika Polička99214,222/2 záv.
10Pourová MarkétaTJ Sokol Jaroměř99134,2633/3 záv.
11Tichá KateřinaOrel Brno-Obřany99128,3644/4 záv.
12Kristková MichaelaAtletika Jablonné nad Orlicí99121,4122/2 záv.
13Pulgretová KateřinaTJ Nové Město Na Moravě99107,9411/1 záv.
14Elblová BarboraOrel Židenice99106,5511/1 záv.
15Perná EliškaAC Pardubice99104,6411/1 záv.
Junioři 18-19 let (kompletní výsledky této kategorie)
PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Kovář JáchymDUKLA Praha961698,331615/16 záv.
2Moravec JiříISCAREX Česká Třebová961530,321515/15 záv.
3Jureček MichalISCAREX Česká Třebová961460,442015/20 záv.
4Jilek KrzysztofULKS Bystrzyca Klodzka97853,8288/8 záv.
5Hladík PavelHvězda SKP Pardubice96424,4744/4 záv.
6Vondra VojtěchVencl Tým Ústí nad Orlicí98295,7433/3 záv.
7Křeček JiříAtletika Kolín98280,8133/3 záv.
8Nováček OndřejOrel Kuřim97279,2433/3 záv.
9Pavlas JanActivity Lanškroun96273,8833/3 záv.
10Procházka JakubTJ Spartak Letohrad96213,5422/2 záv.
11Pokorný DavidSpartak Rychnov nad Kněžnou97212,822/2 záv.
12Roček MartinVysoká u Holic97211,7522/2 záv.
13Schreier JakubFenix Ski Team Jeseník96201,8933/3 záv.
14Grzyb MateuszOpoczno Sport Team99199,8222/2 záv.
15Kačerovský MichalVencl Tým Ústí nad Orlicí98193,5622/2 záv.
Muži A 20-39 let (kompletní výsledky této kategorie)
PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Hübl RadekTJ Jiskra Ústí nad Orlicí881553,881515/15 záv.
2Kučera LadislavISCAREX Česká Třebová761459,61515/15 záv.
3Nechvíl PetrAC Choceň911452,991615/16 záv.
4Radiměřský KarelISCAREX Česká Třebová871338,983915/39 záv.
5Šilar ZdeněkÚstí nad Orlicí811286,891515/15 záv.
6Jor MartinActivity Lanškroun871189,931515/15 záv.
7Krunčík PavelSKI Skuhrov nad Bělou851143,221815/18 záv.
8Záveský FilipISCAREX Česká Třebová931129,021111/11 záv.
9Bogdał RomanULKS Bystrzyca Klodzka791041,51212/12 záv.
10Hrdina PavelAK Perná881006,821010/10 záv.
11Chlubna JanTJ Nové Město na Moravě84874,241111/11 záv.
12Živný Marek3D Fitnes race team91854,311515/15 záv.
13Švorčík PetrISCAREX Česká Třebová76844,951715/17 záv.
14Kopecký JanHvězda SKP Pardubice90653,3277/7 záv.
15Bogdał PawełULKS Bystrzyca Kłodzka76628,5788/8 záv.
Muži B 40-49 let (kompletní výsledky této kategorie)
PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Horáček MichalISCAREX Česká Třebová751644,12115/21 záv.
2Hejl RadekKrálíky721638,873415/34 záv.
3Vacek MartinČD a.s., DKV Česká Třebová691453,412115/21 záv.
4Moskva RomanPasivity Žamberk751333,831915/19 záv.
5Mrklovský MiroslavSTALAK Devoss Rychnov nad Kněžnou721313,382015/20 záv.
6Scheuer JanActivity Lanškroun1227,982215/22 záv.
7Kačerovský MichalActivity Lanškroun691189,932015/20 záv.
8Jadrný LubomírÚstí nad Orlicí731166,481615/16 záv.
9Zachař JiříSruby721113,581515/15 záv.
10Doucha JiříHvězda SKP Pardubice711029,411313/13 záv.
11Kubeš DavidActivity Lanškroun751013,092215/22 záv.
12Belobrad IvanPasivity Žamberk66939,312615/26 záv.
13Fajfr František3D Fitness Race Team72930,191010/10 záv.
14Doležal MartinSPS Sázava70836,671212/12 záv.
15Kratochvíl MilošHvězda Pardubic75704,7177/7 záv.
Muži C 50-59 let (kompletní výsledky této kategorie)
PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Buriánek RomanISCAREX Česká Třebová651655,473015/30 záv.
2Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6016532315/23 záv.
3Krátký LubošLanškroun621447,531915/19 záv.
4Sedláček RomanActivity Lanškroun641367,042215/22 záv.
5Vacarda VladimírELEVEN RUN TEAM591352,991515/15 záv.
6Skalický JosefActivityLa.cz Žichlínek621054,121515/15 záv.
7Ožana Václavwww.zakisova-skolabehu.cz64956,721010/10 záv.
8Razým JanISCAREX Česká Třebová57826,471414/14 záv.
9Grätz LuděkSokol Ústí nad Orlicí58700,982715/27 záv.
10Kopecký LiborAC Vysoké Mýto56657,131515/15 záv.
11Kalous TomášRun Sport Team64567,6377/7 záv.
12Jančík BořekSVARTES Hořice64530,555/5 záv.
13Bílý ZdeněkHvězda SKP Pardubice59485,041010/10 záv.
14Dohnal MartinISCAREX Česká Třebová62404,2477/7 záv.
15Orlich PetrFORT SMC Ústí nad Orlicí61398,7244/4 záv.
Muži D 60-69 let (kompletní výsledky této kategorie)
PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Bubeníček JiříSKI Skuhrov nad Bělou511633,063515/35 záv.
2Kubišta OtoISCAREX Česká Třebová531608,772715/27 záv.
3Červ MiloslavAtletika Polička501287,531915/19 záv.
4Hájek FrantišekFGT Stolany491249,61313/13 záv.
5Goldbach VáclavSK Týniště nad Orlicí50958,471111/11 záv.
6Hlaváček ZdeněkSKP Rychnov nad Kněžnou54880,171715/16 záv.
7Šafář JaroslavNAA Ústí nad Orlicí51841,571515/15 záv.
8Krsek MiroslavM. K. Luková49783,5588/8 záv.
9Pechek FrantišekMaratonstav Úpice53759,3877/7 záv.
10Sadílek OtaActivity Lanškroun46755,42315/23 záv.
11Javůrek JiříTJ Maratonstav Úpice48737,9188/8 záv.
12Krupička MiroslavJiskra Ústí n. Orlicí53516,555/5 záv.
13Tempír FrantišekSokol Štíty49487,655/5 záv.
14Kosek MiroslavASPV Těchonín55481,0755/5 záv.
15Švec MiroslavSokol Potštejn52395,2955/5 záv.
Muži E 70 let a starší (kompletní výsledky této kategorie)
PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Leszkow PetrMK Hlinsko441765,111515/15 záv.
2Bielčik JindřichLichkov401650,912515/25 záv.
3Jelínek MatějHvězda SKP Pardubice421403,131515/15 záv.
4Rossi OttoISCAREX Česká Třebová431152,832015/20 záv.
5Tomíšek JindřichOrel Horní Moštěnice39918,851111/11 záv.
6Krátký FrantišekKrálíky43869,8966/6 záv.
7Marek JiříOrel Vysoké Mýto43738,5488/8 záv.
8Metelka JosefSPARTAK Police44694,0466/6 záv.
9Doležal StanislavBK Pardubice38601,666/6 záv.
10Merta JaroslavISCAREX Česká Třebová35271,1155/5 záv.
11Plecháček JiříMaratonstav Úpice44216,433/3 záv.
12Vodička JanM.K. Radslavice45208,7122/2 záv.
13Sedláček FrantišekSokol Rychnov nad Kněžnou40204,5733/3 záv.
14Jantsch VítězslavELEVEN RUN TEAM35195,8822/2 záv.
15Vorel MilanSlatiňany40193,4344/4 záv.
Juniorky 18-19 let (kompletní výsledky této kategorie)
PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Stránská MichaelaISCAREX Česká Třebová971341,71211/11 záv.
2Kalousová TerezaÚstí nad Orlicí98492,5955/5 záv.
3Průšová RadkaTJ Svitavy96375,6844/4 záv.
4Homolková HanaTJ Nové Město na Moravě96291,4333/3 záv.
5Holíková ZuzanaSKI Skuhrov nad Bělou99122,3911/1 záv.
6Vocásková RenataTJ Sokol Kolín-atletika96121,3111/1 záv.
7Novotná KláraOK 99 Hradec Králové97113,2211/1 záv.
8Pulgretová KateřinaNové Město na Moravě99113,211/1 záv.
9Žárská KlaudieSpartak Dubnica nad Váhom99112,311/1 záv.
10Palčovičová VeronikaŽilina00107,0511/1 záv.
11Marková VeronikaAC Pardubice98104,9311/1 záv.
12Novotná DoraTJ Spartak Letohrad97102,5311/1 záv.
13Kulhánková KristýnaSKI Skuhrov nad Bělou00102,422/2 záv.
14Svobodová Jolanta-97102,0211/1 záv.
15Goňová NikolaŽamberk97101,7511/1 záv.
Ženy A 20-34 let (kompletní výsledky této kategorie)
PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová911838,211715/17 záv.
2Schwaningerová PetraRockMachine Cyklomax821270,321615/16 záv.
3Krátká HanaLanškroun951146,911515/15 záv.
4Vévodová MartinaAK Perná901134,821010/10 záv.
5Lauterbachová LucieLíšnice81890,0999/9 záv.
6Flídrová LenkaISCAREX Česká Třebová84798,599/9 záv.
7Sontáková LenkaActivity Lanškroun91763,561010/10 záv.
8Solánská JanaTJ Maratonstav Úpice85663,0466/6 záv.
9Marholdová LucieChoceň83578,3988/8 záv.
10Hubková KateřinaSvetBehu.cz84544,0966/6 záv.
11Hronová MarkétaCZECH TRI K. Team90351,4544/4 záv.
12Šimáková KláraHradec Králové83343,9144/4 záv.
13Leszczynska DominikaULKS Bystrzyca Kłodzka84333,455/5 záv.
14Janů IvaŠumperk81287,6433/3 záv.
15Turbaková KateřinaSebranice94243,5144/4 záv.
Ženy B 35-44 let (kompletní výsledky této kategorie)
PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Metelková TáňaTJ Sokol Hradec Králové721598,621414/14 záv.
2Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová771511,13015/30 záv.
3Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová801505,452215/22 záv.
4Dostálová PetraLanškroun781283,081414/14 záv.
5Pirklová MarkétaISCAREX Česká Třebová791206,963615/36 záv.
6Fojtíková HanaPASIVITY Žamberk791042,071313/13 záv.
7Kozáková DenisaHvězda SKP Pardubice79963,4699/9 záv.
8Honsová HanaActivity Lanškroun79716,5588/8 záv.
9Pavelcová RomanaAtletika Žamberk72640,5799/9 záv.
10Mikulecká MarcelaISCAREX Česká Třebová73578,0666/6 záv.
11Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová80557,7799/9 záv.
12Barvínková RomanaŽamberk79496,2255/5 záv.
13Borková AdélaBrzdy Horní Čermná75492,252215/22 záv.
14Faltusová RadkaAtletika Jablonné nad Orlicí72465,6755/5 záv.
15Fenclová MartaAC Pardubice76450,4944/4 záv.
Ženy C 45-54 let (kompletní výsledky této kategorie)
PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Matyášová JanaDolní Dobrouč651869,253415/34 záv.
2Černá MarkétaISCAREX Česká Třebová701652,883415/34 záv.
3Krátká AnnaHvězda SKP Pardubice691592,781815/18 záv.
4Jirásková EvaLanškroun641188,61615/16 záv.
5Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová631072,62815/28 záv.
6Cinková JitkaPardubice68633,6799/9 záv.
7Hellerová HanaHradec Králové61509,5299/9 záv.
8Jetmarová EsterSokol Hylváty70485,5177/7 záv.
9Šternerová HanaHradec Králové63374,2899/9 záv.
10Kvasničková RadkaSKI Klub Česká Třebová69336,655/5 záv.
11Jonášová ZdeňkaHradec Králové64336,1955/5 záv.
12Slabáková LenkaOrel Židanice66277,1644/4 záv.
13Dohnalová JitkaBáječné ženy v běhu68236,6777/7 záv.
14Zavřelová JanaNěmčice68191,3522/2 záv.
15Chlubnová ZdeňkaPardubice62182,2722/2 záv.
Ženy D 55 let a starší (kompletní výsledky této kategorie)
PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Rossi LenkaISCAREX Česká Třebová541621,692915/29 záv.
2Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová481532,52715/27 záv.
3Nechvílová MiroslavaAC Choceň601519,332315/23 záv.
4Jelínková MagdalenaHvězda Pardubice451042,071515/15 záv.
5Klaclová RenataISCAREX Česká Třebová58678,6677/7 záv.
6Vraštilová MiloslavaTJ Maratonstav Úpice56496,1977/7 záv.
7Pechková ŠárkaTJ Maratonstav Úpice56430,2244/4 záv.
8Vacková HanaSokol Starkoč56411,3844/4 záv.
9Paulů BlankaTJ Maratonstav Úpice54409,7533/3 záv.
10Dvořáková EvaBiatlon Prostějov55365,1644/4 záv.
11Šimůnková ZdenaISCAREX Česká Třebová58349,666/6 záv.
12Mališová KarlaUSK Praha60237,0922/2 záv.
13Trynerová VěraEmporio exclusive s.r.o.60224,2522/2 záv.
14Procházková IrenaTJ Háje57179,1522/2 záv.
15Hejkrlíková VěraHEJ HEJ HEJ Litomyšl54168,4722/2 záv.
Absolutní kategorie mužů (kompletní výsledky této kategorie)
PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Hübl RadekTJ Jiskra Ústí nad Orlicí881514,031515/15 záv.
2Kovář JáchymDUKLA Praha961509,151515/15 záv.
3Horáček MichalISCAREX Česká Třebová751466,632015/20 záv.
4Hejl RadekKrálíky721450,313315/33 záv.
5Kučera LadislavISCAREX Česká Třebová761407,151515/15 záv.
6Nechvíl PetrAC Choceň911376,211615/16 záv.
7Vacek MartinČD a.s., DKV Česká Třebová691280,862115/21 záv.
8Šilar ZdeněkÚstí nad Orlicí811221,151515/15 záv.
9Radiměřský KarelISCAREX Česká Třebová871219,453915/39 záv.
10Buriánek RomanISCAREX Česká Třebová651175,72815/28 záv.
11Stránský AlešISCAREX Česká Třebová601160,022115/21 záv.
12Jor MartinActivity Lanškroun871113,591515/15 záv.
13Moskva RomanPasivity Žamberk751106,761815/18 záv.
14Záveský FilipISCAREX Česká Třebová931104,461111/11 záv.
15Moravec JiříISCAREX Česká Třebová961083,821414/14 záv.
Absolutní kategorie žen (kompletní výsledky této kategorie)
PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová911576,191715/17 záv.
2Metelková TáňaTJ Sokol Hradec Králové721514,221414/14 záv.
3Matyášová JanaDolní Dobrouč651503,453415/34 záv.
4Černá MarkétaISCAREX Česká Třebová701342,363415/34 záv.
5Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová801287,122215/22 záv.
6Krátká AnnaHvězda SKP Pardubice691210,151815/18 záv.
7Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová771185,313015/30 záv.
8Vévodová MartinaAK Perná90984,881010/10 záv.
9Dostálová PetraLanškroun78977,421414/14 záv.
10Schwaningerová PetraRockMachine Cyklomax82890,91615/16 záv.
11Kozáková DenisaHvězda SKP Pardubice79877,0699/9 záv.
12Stránská MichaelaISCAREX Česká Třebová97858,5588/8 záv.
13Pirklová MarkétaISCAREX Česká Třebová79840,423515/35 záv.
14Krátká HanaLanškroun95775,251515/15 záv.
15Fojtíková HanaPASIVITY Žamberk79750,111313/13 záv.


Zobrazit kompletní výsledky poháru

Již proběhlé a započítané závody tohoto ročníku

Datum konáníJméno závoduZávodníků
1.4.20151. Pekelný kilometr85
4.4.2015Svitavská 10112
8.4.2015Jarní hodinovka na dráze37
10.4.20151. Zemská míle152
11.4.2015Křížová 10347
12.4.2015Jaroměřský kros - MČR veteránů367
24.4.2015Běh na Rozálku201
25.4.2015Běh Javorkou256
26.4.2015Memoriál Q. Štěpánka183
29.4.2015Pardubická devítka401
1.5.2015Běh kolem poličských hradeb384
2.5.2015Letohradská pětka309
2.5.2015Svitavský stýpl27
6.5.20152. Pekelný kilometr99
10.5.2015Běh Choceňskými sady207
17.5.2015Mladkov - Suchý vrch, Memoriál Dobroslava Marečka101
20.5.2015Malá cena Monaka145
23.5.2015Běh do Zámeckého vrchu283
24.5.2015Nekořský kros195
3.6.20153. Pekelný kilometr108
6.6.2015Běh Dobroučským krajem406
7.6.2015Báječný letní kros133
10.6.2015Memoriál Václava Čevony 3 km dráha54
19.6.20152. Zemská míle - VEČERNÍ ZÁVOD155
20.6.2015Knířovský běh229
28.6.2015Běh na Kozlovský kopec140
1.7.20154. Pekelný kilometr107
8.7.2015Pardubická pětka na dráze61
24.7.2015Svinnský Iscarex kros126
1.8.2015Běh údolím řeky Bělé117
2.8.2015Skuhrov nad Bělou - Velká Deštná120
15.8.2015CENA FIRMY ISCAREX Dolní Morava - Králický Sněžník, MČR305
16.8.2015Černovírský kros146
28.8.20153. Zemská míle161
29.8.20155. Pekelný kilometr133
29.8.2015Pekelný kilometr 201589
30.8.2015Sázava - Lázek73
5.9.2015Dolní Dobrouč - Strážný95
6.9.2015Jablonné - Suchý vrch86
12.9.2015Kopa běh68
13.9.2015Kunětická devítka81
19.9.2015Králický Lískovec84
20.9.2015Královský běh Kujebinou255
26.9.2015Cross po lyžařských tratích299
3.10.2015Zemská míle 2015175
3.10.20154. Zemská míle - vyhlášení148
4.10.2015Běh údolím Orlice288
10.10.2015Heřmanická Osmička136
11.10.2015Hradecký maraton295
14.10.2015Pardubická desítka na dráze40
17.10.2015Velká Pardubická cross-country154
18.10.2015Přespolní běh lyžařů v Letohradě285
31.10.2015Sokolský půlmaraton87
7.11.2015Malá Pardubická176
14.11.2015Perníková 972
5.12.2015Čertovský běh94
12.12.2015Vánoční běh okolo Zlatého pásku104

Ostatní ročníku tohoto poháru

Ročník poharu
ISCAREX CUP 2018
ISCAREX CUP 2017
ISCAREX CUP 2016
ISCAREX CUP 2014
ISCAREX CUP 2013
ISCAREX CUP 2012
ISCAREX CUP 2011
ISCAREX CUP 2010
ISCAREX CUP 2009
FRÍÍ ISCAREX CUP 2008
ISCAREX CUP 2007
ISCAREX CUP 2006
ISCAREX CUP 2005
ISCAREX CUP 2004
ISCAREX CUP 2003
ISCAREX CUP 2002
ISCAREX CUP 2001
Okresní běžecká liga o ceny firmy ISCAREX 2000
Okresní běžecká liga o ceny firmy ISCAREX 1999