hlavní strana



ISCAREX Junior team


terminovka.cz

ISCAREX pohár 2018


ISCAR


HOLBA


ELEVEN


Pardubický kraj


Český běh


ISCAREX CUP

ročník 2014

Celkové pořadí poháru

Nejmladší žáci I 9 let a mladší (kompletní výsledky)

PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Boháč PankrácAC Choceň061282,751512/15 záv.
2Zamastil AndrejAC Vysoké Mýto051124,431312/13 záv.
3Dostál TadeášBUDO KLUB Lanškroun061119,311512/15 záv.
4Barvínek DanielDlouhoňovice06944,821010/10 záv.
5Rybka FilipTJ Spartak Letohrad05365,6855/5 záv.
6Suchomel FrantišekTJ Spartak Letohrad06349,9555/5 záv.
7Nový TomášTJ Spartak Letohrad06346,266/6 záv.
8Brumlich TadeášMedvědí Doupě05297,6333/3 záv.
9Koudelka PetrOrel Žatčany05284,1633/3 záv.
10Kašpar MichalUO - Hylváty06270,8644/4 záv.
11Hemelík FrantišekTJ Sokol Jaroměř06269,0933/3 záv.
12Kamarád VítSK Svratka05267,3133/3 záv.
13Kutík RichardTJ Sokol Jaroměř06250,1333/3 záv.
14Motyčka MatyášTJ Svitavy06242,1633/3 záv.
15Mikyska FilipTJ Spartak Letohrad06236,1233/3 záv.

Nejmladší žákyně I 9 let a mladší (kompletní výsledky)

PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Hamplová TerezaOstrov051244,341512/15 záv.
2Kumpoštová AndreaIscarex Junior Team ČT051214,621512/15 záv.
3Klementová LuisaActivity Lanškroun061149,281812/18 záv.
4Koldinská EliškaTJ Sokol Hradec Králové05869,861010/10 záv.
5Reslerová VeronikaVO TJ Lanškroun06829,481512/15 záv.
6Moskvová AgátaTJ Spartak Letohrad05597,9766/6 záv.
7Hájková BarboraVO TJ Lanškroun06511,8999/9 záv.
8Marková NikolaTJ Spartak Letohrad05489,3455/5 záv.
9Kubíčková AdélaTJ Spartak Letohrad05471,5955/5 záv.
10Kunčárová ZuzanaActivity Lanškroun05430,8866/6 záv.
11Kubíčková ZuzanaTJ Spartak Letohrad05405,8655/5 záv.
12Slánská DanielaActivity Lanškroun05368,6244/4 záv.
13Červená VeronikaDukla Polička06361,8255/5 záv.
14Halberštátová SáraTJ Spartak Letohrad05357,2755/5 záv.
15Hynková VeronikaTJ Spartak Letohrad05293,7355/5 záv.

Nejmladší žáci II 10-11 let (kompletní výsledky)

PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Költö MatějTJ Spartak Letohrad031250,831412/14 záv.
2Urbánek MatyášSK Týniště nad Orlicí031191,511512/15 záv.
3Gregor JanSKI Klub Česká Třebová041128,951612/16 záv.
4Dítě MarekSokol Jaroměř041000,331212/12 záv.
5Jadrný TomášVencl Tým Ústí nad Orlicí04991,221312/13 záv.
6Vetchý KryštofActivity Lanškroun04976,31412/14 záv.
7Semirád JanTJ Spartak Letohrad03926,311010/10 záv.
8Borek ViktorBrzdy Horní Čermná04834,592012/20 záv.
9Budig MatoušAtletika Polička03639,5366/6 záv.
10Vebr DominikIscarex03611,6288/8 záv.
11Dvořák MartinTJ Spartak Letohrad0344055/5 záv.
12Kolář OndřejISCAREX Česká Třebová03423,4955/5 záv.
13Petrjánoš OndřejAtletika Jablonné nad Orlicí03397,0544/4 záv.
14Petrjánoš ŠimonAtletika Jablonné nad Orlicí03363,4744/4 záv.
15Hermann JakubTJ Spartak Letohrad03355,4744/4 záv.

Nejmladší žákyně II 10-11 let (kompletní výsledky)

PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Serbousková SáraISCAREX Junior Team041243,961912/19 záv.
2Dostálová ViktorieBUDO KLUB Lanškroun031209,781812/18 záv.
3Burešová MarkétaISCAREX Junior Team041191,191512/15 záv.
4Kolářová AdélaISCAREX Česká Třebová03946,121010/10 záv.
5Gregorová MichaelaActivity Lanškroun04866,171512/15 záv.
6Červená EliškaDukla Polička04830,2699/9 záv.
7Kánská LucieTJ Spartak Letohrad04466,3166/6 záv.
8Mikysková SvatavaTJ Spartak Letohrad03424,8555/5 záv.
9Šimůnková JanaJiskra Havlíčkův Brod03320,2433/3 záv.
10Grossmannová KláraTJ Spartak Letohrad04312,5344/4 záv.
11Nováčková LucieFenix SKI team Jeseník03256,5733/3 záv.
12Lerchová KateřinaTJ Spartak Letohrad03232,6744/4 záv.
13Mičkerová MichaelaFenix SKI Team Jeseník04216,4233/3 záv.
14Halasová LudmilaOrel Šitbořice03212,6733/3 záv.
15Jonášová MartinaFenix SKI Team Jeseník03201,3422/2 záv.

Mladší žáci 12-13 let (kompletní výsledky)

PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Boháč BonifácAC Choceň011280,611412/14 záv.
2Gregora FilipActivity Lanškroun021246,161912/19 záv.
3Dostálek VojtěchTJ Spartak Letohrad021083,421111/11 záv.
4Moravec JanTJ Spartak Letohrad02439,761010/10 záv.
5Hynek LukášTJ Spartak Letohrad02432,0966/6 záv.
6Levý DavidTJ Spartak Letohrad01367,8755/5 záv.
7Bergman JakubTJ Spartak Letohrad02335,4655/5 záv.
8Cenek JáchymFenix SKI Team Jeseník02286,2533/3 záv.
9Limburský JanOrel Obřany01247,7744/4 záv.
10Marek LukášTJ Spartak Letohrad02245,6455/5 záv.
11Medek JakubFenix SKI Team Jeseník02230,4133/3 záv.
12Abrahám LuděkTJ Spartak Letohrad02203,0622/2 záv.
13Metelka OndřejOK99 Hradec Králové01202,122/2 záv.
14Ahmadu-Suka NicolasTJ Spartak Letohrad02189,933/3 záv.
15Horčička TomášFenix SKI Team Jeseník02177,4122/2 záv.

Mladší žákyně 12-13 let (kompletní výsledky)

PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Mikulová KarolínaTJ Spartak Letohrad011254,941212/12 záv.
2Hanáková KláraActivity Lanškroun021245,952112/21 záv.
3Jansová DenisaTJ Sokol Deštné021205,651612/16 záv.
4Pourová AlžbětaTJ Sokol Jaroměř021167,891212/12 záv.
5Borková AgátaBrzdy Horní Čermná02785,322012/20 záv.
6Derková MartinaTJ Spartak Letohrad01713,7888/8 záv.
7Šilarová MichaelaTJ Spartak Letohrad01432,7755/5 záv.
8Grossmannová TerezaTJ Spartak Letohrad02407,7966/6 záv.
9Smrčková NatálieTJ Spartak Letohrad01386,4844/4 záv.
10Kamarádová MarieSK Svratka02385,2344/4 záv.
11Frydrychová EliškaAC Spartak Choceň01349,2344/4 záv.
12Kubíčková NikitaTJ Spartak Letohrad02314,4644/4 záv.
13Kroulíková ŽanetaTJ Spartak Letohrad01310,9344/4 záv.
14Halasová VeronikaOrel Šitbořice01199,2933/3 záv.
15Matyášová Jitka-01198,9933/3 záv.

Starší žáci 14-15 let (kompletní výsledky)

PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Chlup TomášActivity Lanškroun001288,332212/22 záv.
2Gregora JanActivity Lanškroun001143,531312/13 záv.
3Moravec JakubJM Team Letohrad99848,471212/12 záv.
4Pavlas LadislavACTIVITY Lanškroun00540,8277/7 záv.
5Mikyska TomášTJ Spartak Letohrad00498,155/5 záv.
6Kánský PetrTJ Spartak Letohrad00383,966/6 záv.
7Urban MatyášTJ Spartak Letohrad00379,9944/4 záv.
8Strnad AdamTJ Spartak Letohrad00360,5555/5 záv.
9Halas PavelOrel Šitbořice99317,7233/3 záv.
10Grzyb MateuszULKS Bystrica Klodska99295,8233/3 záv.
11Porubek OndřejTJ Sokol Atletika Jaroměř00259,1444/4 záv.
12Hermann MatějTJ Spartak Letohrad00251,7433/3 záv.
13Karlík MikulášTJ Spartak Letohrad99212,4322/2 záv.
14Macháček VojtěchTJ Spartak Letohrad99195,6622/2 záv.
15Hamid AmirAC Vysoké Mýto00194,122/2 záv.

Starší žákyně 14-15 let (kompletní výsledky)

PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Obstová KateřinaActivity Lanškroun991329,061812/18 záv.
2Hypešová NatálieTJ Sokol Jaroměř991269,651612/16 záv.
3Truhlářová LucieTJ Sokol Jaroměř99964,071312/13 záv.
4Gregorová MonikaActivity Lanškroun00943,331212/12 záv.
5Kačenová NatálieTJ Spartak Letohrad00586,388/8 záv.
6Cejnarová EliškaTJ Sokol Jaroměř99566,121312/13 záv.
7Nováčková HelenaFenix SKI team Jeseník00301,6933/3 záv.
8Šimůnková TerezaTJ Jiskra Havlíčkův Brod00295,4933/3 záv.
9Matyášová EliškaOrel Dolní Dobrouč99288,4644/4 záv.
10Pourová MarkétaTJ Sokol Jaroměř99250,8444/4 záv.
11Limburská EliškaOrel Obřany99215,1544/4 záv.
12Filipová LucieOrel Pozořice00204,6322/2 záv.
13Faltusová KateřinaBiatlon Letohrad99191,7622/2 záv.
14Burianová IsabelaBrzdy Horní Čermná00186,8888/8 záv.
15Hrdinová KateřinaJiskra Ústí nad Orlicí00186,1533/3 záv.

Dorostenci 16-17 let (kompletní výsledky)

PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Vondra VojtěchVencl Tým Ústí nad Orlicí981238,91912/19 záv.
2Kačerovský MichalVencl Tým Ústí nad Orlicí981203,51712/17 záv.
3Vebr PatrikVencl Tým Ústí nad Orlicí981202,551912/19 záv.
4Jilek KrzysztofULKS Bystrzyca Klodzka97717,7677/7 záv.
5Mužík JanAtl. Polička98500,6366/6 záv.
6Gregora JakubActivity Lanškroun98371,6455/5 záv.
7Mlynář VojtěchVencl Tým Ústí nad Orlicí98200,0433/3 záv.
8Deren GrzegorzULKS Bystrycia Klodzka98190,0933/3 záv.
9Jonáš MatějFenix SKI Team Jeseník97187,9722/2 záv.
10Hynek TomášPísečná97185,3722/2 záv.
11Doskočil JanAC Vysoké Mýto97170,7222/2 záv.
12Dušek PavelOrel Dolní Dobrouč98154,5622/2 záv.
13Slavík JakubOrel Šitbořice97133,2422/2 záv.
14Bedeč JanFenix Ski Team Jeseník98116,7922/2 záv.
15Štvrtecký JakubTJ Spartak Letohrad98102,5511/1 záv.

Dorostenky 16-17 let (kompletní výsledky)

PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Kalousová EliškaVencl Tým Ústí nad Orlicí981294,931312/13 záv.
2Stránská MichaelaISCAREX Česká Třebová971221,921010/10 záv.
3Gregorová LenkaActivity Lanškroun98672,731212/12 záv.
4Matyášová AnežkaOrel Dolní Dobrouč97245,0133/3 záv.
5Jílková JanaAtletika Polička98243,1733/3 záv.
6Marková VeronikaAC Pardubice98199,2922/2 záv.
7Novotná DoraBiatlon Letohrad97189,3122/2 záv.
8Maříková ZuzanaOrel Dolní Dobrouč97176,3822/2 záv.
9Halamková VeronikaSK Svratka98172,0922/2 záv.
10Paulíková KamilaOrel Brno Obřany97164,5622/2 záv.
11Koclířová AdélaJablonné nad Orlicí98150,622/2 záv.
12Chodilová LucieNMMOR97126,7211/1 záv.
13Lišková KateřinaTJ Sokol Bílovice nad Svitavou97101,4211/1 záv.
14Maternová KateřinaSK Nové Město nad Metují98100,6511/1 záv.
15Škuligová PavlaGymnáziuem Dašická9810011/1 záv.

Junioři 18-19 let (kompletní výsledky)

PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Kovář JáchymTJ Jiskra Litomyšl961446,141812/18 záv.
2Moravec JiříISCAREX Česká Třebová961284,261512/15 záv.
3Jureček MichalCotkytle961091,881312/13 záv.
4Pavlas JanACTIVITY Lanškroun96594,388/8 záv.
5Nehybka JosefOrel - Židenice95486,6355/5 záv.
6Vondra VojtěchVencl Tým Ústí nad Orlicí98356,3944/4 záv.
7Pazdera AlešAtletika Polička96354,1244/4 záv.
8Kačerovský MichalVencl Tým Ústí nad Orlicí98249,0233/3 záv.
9Jilek KrzysztofULKS Bystrzyca Klodzka97218,4122/2 záv.
10Vebr PatrikVencl Tým Ústí nad Orlicí98207,7544/4 záv.
11Sedlák JiříSK Podfara Nový Hrádek95204,6222/2 záv.
12Seifert VojtěchSK Nové Město na Moravě96198,9322/2 záv.
13Křivohlávek TomášNový Malín95196,5622/2 záv.
14Hladík PavelHvězda SKP Pardubice96195,4322/2 záv.
15Dušek MartinOB Sokol Žamberk96188,7322/2 záv.

Muži A 20-39 let (kompletní výsledky)

PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Hübl RadekVencl tým Ústí nad Orlicí881268,761212/12 záv.
2Hrdina PavelAK Perná881208,561212/12 záv.
3Kučera LadislavISCAREX Česká Třebová761196,81512/15 záv.
4Kopecký JanHvězda SKP Pardubice901182,081212/12 záv.
5Nechvíl PetrAC Choceň911112,191612/16 záv.
6Moravec MartinVencl Tým Ústí nad Orlicí841081,771212/12 záv.
7Machotka DominikActivity Lanškroun941056,081712/17 záv.
8Vacek LiborActivity Lanškroun861016,041312/13 záv.
9Buriánek TomášSKI Klub Česká Třebová891006,711212/12 záv.
10Chlubna JanTJ Nové Město na Moravě84986,181412/14 záv.
11Radiměřský KarelISCAREX Česká Třebová87959,62312/23 záv.
12Bogdał RomanULKS Bystrzyca Klodzka79911,031010/10 záv.
13Horáček MichalISCAREX Česká Třebová75883,6399/9 záv.
14Krunčík PavelSKI Skuhrov nad Bělou85879,141812/18 záv.
15Adamec JosefLetohrad81828,681312/13 záv.

Muži B 40-49 let (kompletní výsledky)

PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Vacek MartinISCAREX Česká Třebová691284,081812/18 záv.
2Hejl RadekLetohrad721221,181612/16 záv.
3Fajfr František3D Fitness Žamberk721220,321312/13 záv.
4Buriánek RomanISCAREX Česká Třebová651118,551312/13 záv.
5Scheuer JanActivity Lanškroun1079,232412/24 záv.
6Chlup JiříActivity Lanškroun701007,71312/13 záv.
7Belobrad IvanŽamberk66985,653012/30 záv.
8Dostálek PetrUhlířský Důl67897,841111/11 záv.
9Zachař JiříOrel Vysoké Mýto72857,51212/12 záv.
10Kačerovský MichalActivity Lanškroun69855,851212/12 záv.
11Kunčár ZdeněkActivity Lanškroun73824,781712/17 záv.
12Kincl MarekTJ Maratonstav Úpice74821,388/8 záv.
13Gregora ZdenekActivity Lanškroun73757,51212/12 záv.
14Doucha JiříHvězda Pardubice71708,1788/8 záv.
15Wallenfels JiříGlaxoSmithKline72662,8577/7 záv.

Muži C 50-59 let (kompletní výsledky)

PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Stránský AlešISCAREX Česká Třebová601298,591612/16 záv.
2Orlich PetrFORT SMC Ústí nad Orlicí611273,741412/14 záv.
3Vacarda VladimírAC Slovan Liberec591264,641512/15 záv.
4Ožana VáclavZakisova škola běhu641207,351212/12 záv.
5Sedláček RomanActivity Lanškroun641168,392712/27 záv.
6Krátký LubošLanškroun621166,061512/15 záv.
7Kalous Tomᚎamberk641101,722212/22 záv.
8Hanuš PetrChládek a Tintěra Pardubice641100,291212/12 záv.
9Skalický JosefARTLA Žichlínek621037,851412/14 záv.
10Štyndl MiroslavAtletika Polička57926,851212/12 záv.
11Roháček MichalXC Sport.cz Nordic Team61897,911712/17 záv.
12Grätz LuděkSokol Ústí nad Orlicí58640,652512/25 záv.
13Kraus VáclavCyklokraus Přelouč64601,6477/7 záv.
14Mlynář VlastimilOrel Dolní Dobrouč64580,861010/10 záv.
15Sedlák JiříPřelouč58519,1788/8 záv.

Muži D 60-69 let (kompletní výsledky)

PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Krupička MiroslavJiskra Ustí nad Orlicí531289,271612/16 záv.
2Kubišta OtoISCAREX Česká Třebová531280,672412/24 záv.
3Bubeníček JiříSKI Skuhrov nad Bělou511243,633112/31 záv.
4Červ MiloslavAtletika Polička501186,562412/24 záv.
5Šafář JaroslavNAA Ústí nad Orlicí511109,42112/21 záv.
6Goldbach VáclavSK Týniště nad Orlicí501014,261212/12 záv.
7Vilhelm VáclavPřívrat51921,151212/12 záv.
8Hlaváček ZdeněkSKP Rychnov nad Kněžnou54807,021612/16 záv.
9Brožek RadmilKRB Chrudim54776,1888/8 záv.
10Krsek JaroslavFort Ústí nad Orlicí51686,7177/7 záv.
11Krsek MiroslavM. K. Luková49669,3777/7 záv.
12Sadílek OtaActivity Lanškroun46662,042312/23 záv.
13Javůrek JiříMaratonstav Úpice48617,3377/7 záv.
14Hejkrlík AntonínHEJ HEJ HEJ Litomyšl52614,799/9 záv.
15Tempír FrantišekSokol Štíty49406,0844/4 záv.

Muži E 70 let a starší (kompletní výsledky)

PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Leszkow PetrMK Hlinsko441414,561312/13 záv.
2Bielčik JindřichLichkov401214,071812/18 záv.
3Tomíšek JindřichOrel Horní Moštěnice391212,362112/21 záv.
4Rossi OttoISCAREX Česká Třebová431206,513712/37 záv.
5Jelínek MatějHvězda SKP Pardubice421134,881412/14 záv.
6Merta JaroslavISCAREX Česká Třebová351004,711712/17 záv.
7Brádle VáclavSokol Chuchelná37909,291212/12 záv.
8Marek FrantišekSK Hronov41892,8799/9 záv.
9Krátký FrantišekJiskra Králíky43832,8566/6 záv.
10Doležal StanislavBK Pardubice38621,8977/7 záv.
11Sedláček FrantišekSokol Rychnov nad Kněžnou40586,9788/8 záv.
12Metelka JosefSpartak Police44585,0555/5 záv.
13Marek JiříOrel Vysoké Mýto43431,8755/5 záv.
14Libra JiříLBC Nové Město nad Metují37231,0822/2 záv.
15Kaleta KarelHrádek ve Slezsku43230,422/2 záv.

Juniorky 18-19 let (kompletní výsledky)

PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Krátká HanaLanškroun951233,391412/14 záv.
2Stránská MichaelaISCAREX Česká Třebová97605,2555/5 záv.
3Vacková KristýnaISCAREX Česká Třebová02338,5533/3 záv.
4Homolková HanaTJ Nové Město na Moravě96241,9322/2 záv.
5Kovačičová KateřinaSK Nové Město na Moravě96224,6822/2 záv.
6Novotná IvetaHlinsko96220,0322/2 záv.
7Fáberová ZuzanaJablonné nad Orlicí96188,4522/2 záv.
8Belobradová KarolínaŽamberk99128,7533/3 záv.
9Vocásková RenataTJ Sokol Kolín96125,2311/1 záv.
10Aersvaldová EliškaAC Čáslav96125,0211/1 záv.
11Novotná DoraKlub biatlonu Letohrad97112,2511/1 záv.
12Chládková SimonaOrientační běh Žamberk96105,5611/1 záv.
13Kulhavá EliškaLokomotiva Pardubice96105,1311/1 záv.
14Procházková KateřinaTJ Sokol Kolín atletika95105,0911/1 záv.
15Sedláková MichaelaTJ CHS TURBO Chotěboř96103,8811/1 záv.

Ženy A 20-34 let (kompletní výsledky)

PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Vévodová MartinaAK Perná901387,631212/12 záv.
2Kalousová AlenaŽamberk801242,052512/25 záv.
3Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová911010,0499/9 záv.
4Schauerová LenkaAtletika Polička88945,521010/10 záv.
5Jirásková BáraISCAREX Česká Třebová91930,271212/12 záv.
6Marholdová LucieChoceň83928,351111/11 záv.
7Sontáková LenkaActivity Lanškroun91917,71512/15 záv.
8Peterková VeronikaTJ Svitavy84687,891212/12 záv.
9Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová80610,8466/6 záv.
10Jelénková IvaZdiby89608,9788/8 záv.
11Hejkrlíková IvaHEJ HEJ HEJ82529,921612/16 záv.
12Lauterbachová LucieLíšnice81498,3966/6 záv.
13Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová80467,9999/9 záv.
14Leszczynska DominikaULKS Bystrica Klodska84434,5566/6 záv.
15Učíková MichaelaKostelec nad Orlicí90366,6855/5 záv.

Ženy B 35-44 let (kompletní výsledky)

PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Metelková TáňaTJ Sokol Hradec Králové721424,281312/13 záv.
2Černá MarkétaISCAREX Česká Třebová701257,353112/31 záv.
3Kozáková DenisaHvězda SKP Pardubice791255,471312/13 záv.
4Pirklová MarkétaISCAREX Česká Třebová791103,013812/38 záv.
5Dostálová PetraLanškroun781073,831612/16 záv.
6Honsová HanaActivity Lanškroun791061,811212/12 záv.
7Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová771028,891512/15 záv.
8Fojtíková HanaŽamberk799991312/13 záv.
9Vejběrová EvaCyklo Pokr Pardubice76601,9288/8 záv.
10Mikulecká MarcelaISCAREX Česká Třebová73589,2166/6 záv.
11Mertová MichaelaActivity Lanškroun76446,7944/4 záv.
12Topinková LenkaAC Moravská SLAVIA Brno76431,2344/4 záv.
13Horáčková PavlaAC Moravská Slavia Brno77423,0788/8 záv.
14Borková AdélaBrzdy Horní Čermná75404,022012/20 záv.
15Barvínková RomanaŽamberk79398,2944/4 záv.

Ženy C 45-54 let (kompletní výsledky)

PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Matyášová JanaDolní Dobrouč651571,063012/30 záv.
2Krátká AnnaHvězda SKP Pardubice691425,652212/22 záv.
3Jirásková EvaLanškroun641185,752512/25 záv.
4Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová631108,862412/24 záv.
5Nechvílová MiroslavaAC Choceň60597,011612/16 záv.
6Šternerová HanaHradec Králové63590,681010/10 záv.
7Sedláčková HedvikaActivity Lanškroun66461,42312/23 záv.
8Kostřicová BlankaČeská Třebová61391,261412/14 záv.
9Dohnalová JitkaISCAREX Česká Třebová68347,6666/6 záv.
10Tůmová LenkaISCAREX Česká Třebová63334,391312/13 záv.
11Kvasničková RadkaSKI Klub Česká Třebová69320,2944/4 záv.
12Hauschková DagmarSpartak Police nad Metují65256,6233/3 záv.
13Jonášová ZdeňkaHradec Králové64249,6233/3 záv.
14Trynerová VěraEmporio exclusive s.r.o.60247,5833/3 záv.
15Pešlová IvanaTJ Svitavy63219,7333/3 záv.

Ženy D 55 let a starší (kompletní výsledky)

PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Rossi LenkaISCAREX Česká Třebová541446,134212/42 záv.
2Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová481379,993212/32 záv.
3Hejkrlíková VěraHEJ HEJ HEJ Litomyšl54982,961212/12 záv.
4Jelínková MagdalenaHvězda Pardubice45728,111111/11 záv.
5Šlechtová MarieTJ Sokol Jaroměř52610,8566/6 záv.
6Vraštilová MiloslavaTJ Maratonstav Úpice56574,8277/7 záv.
7Šimůnková ZdenaISCAREX Česká Třebová58503,671111/11 záv.
8Hrozová MilenaLRS OREL Vyškov54352,9144/4 záv.
9Vacková HanaSokol Starkoč56304,3833/3 záv.
10Paulů BlankaMaratonstav Úpice54260,2522/2 záv.
11Cupalová EvaSokol Bučovice47123,3222/2 záv.
12Pechková ŠárkaTJ Maratonstav Úpice5611211/1 záv.
13Vodvárková EliškaBáječné ženy v běhu55104,5511/1 záv.
14Pavlíková Dagmar-59103,9211/1 záv.
15Procházková IrenaTJ Háje57103,5911/1 záv.

Absolutní kategorie mužů (kompletní výsledky)

PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Hübl RadekVencl tým Ústí nad Orlicí881245,141212/12 záv.
2Kovář JáchymTJ Jiskra Litomyšl961234,751812/18 záv.
3Hrdina PavelAK Perná881190,561212/12 záv.
4Kopecký JanHvězda SKP Pardubice901163,521212/12 záv.
5Kučera LadislavISCAREX Česká Třebová761161,21412/14 záv.
6Vacek MartinISCAREX Česká Třebová691071,841812/18 záv.
7Nechvíl PetrAC Choceň911069,851512/15 záv.
8Moravec JiříISCAREX Česká Třebová96986,61312/13 záv.
9Buriánek TomášSKI Klub Česká Třebová89977,311212/12 záv.
10Machotka DominikActivity Lanškroun94976,781512/15 záv.
11Moravec MartinVencl Tým Ústí nad Orlicí84967,391111/11 záv.
12Hejl RadekLetohrad72967,361512/15 záv.
13Chlubna JanTJ Nové Město na Moravě84966,091412/14 záv.
14Vacarda VladimírAC Slovan Liberec59909,481512/15 záv.
15Radiměřský KarelISCAREX Česká Třebová87905,742112/21 záv.

Absolutní kategorie žen (kompletní výsledky)

PořadíJménoTeamRočníkBodyStartyRedukce
1Metelková TáňaTJ Sokol Hradec Králové721366,951312/13 záv.
2Vévodová MartinaAK Perná901239,261212/12 záv.
3Kozáková DenisaHvězda SKP Pardubice791182,341312/13 záv.
4Matyášová JanaDolní Dobrouč651164,122812/28 záv.
5Krátká AnnaHvězda SKP Pardubice691106,562112/21 záv.
6Černá MarkétaISCAREX Česká Třebová701073,362912/29 záv.
7Kalousová AlenaŽamberk801004,812312/23 záv.
8Honsová HanaActivity Lanškroun79897,51212/12 záv.
9Pirklová MarkétaISCAREX Česká Třebová79874,833612/36 záv.
10Jirásková EvaLanškroun64788,172412/24 záv.
11Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová77787,281412/14 záv.
12Dostálová PetraLanškroun78785,11412/14 záv.
13Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová91782,9988/8 záv.
14Marholdová LucieChoceň83756,51111/11 záv.
15Schauerová LenkaAtletika Polička88755,799/9 záv.


Zobrazit kompletní výsledky poháru

Již proběhlé a započítané závody tohoto ročníku

Datum konáníJméno závoduZávodníků
28.3.20141. Zemská míle179
2.4.20141. Pekelný kilometr130
5.4.2014Svitavská 10 - krajský přebor88
9.4.2014Jarní hodinovka na dráze40
12.4.2014Křížová 10243
13.4.2014Jaroměřský kros354
25.4.2014Běh na Rozálku194
26.4.2014Běh Javorkou233
27.4.2014Memoriál Q. Štěpánka192
30.4.2014Pardubická devítka369
1.5.2014Běh kolem poličských hradeb339
3.5.2014Letohradská pětka214
8.5.2014Svitavský stýpl - krajský přebor37
11.5.2014Běh Choceňskými sady235
14.5.20142. Pekelný kilometr137
21.5.2014Malá cena Monaka257
24.5.2014Běh do Zámeckého vrchu259
25.5.2014Nekořský kros171
6.6.20142. Zemská míle - VEČERNÍ ZÁVOD135
7.6.2014Běh Dobroučským krajem382
11.6.2014Memoriál Václava Čevony50
14.6.2014Mladkov - Suchý vrch93
15.6.2014Běh na Kozlovský kopec123
18.6.20143. Pekelný kilometr114
28.6.2014Knířovský běh213
2.7.20144. Pekelný kilometr141
16.7.2014Pardubická pětka na dráze78
25.7.2014Svinnský kros134
2.8.2014CENA FIRMY ISCAREX Dolní Morava - Králický Sněžník323
17.8.2014Černovírský kros173
23.8.20145. Pekelný kilometr131
23.8.2014Pekelný kilometr 2014110
24.8.2014Běh údolím řeky Bělé117
29.8.20143. Zemská míle170
30.8.2014Skuhrov nad Bělou - Velká Deštná73
31.8.2014Sázava - Lázek78
6.9.2014Dolní Dobrouč - Strážný, nahoru a dolů72
7.9.2014Jablonné - Jamné - Suchý vrch99
13.9.2014Kopa kros47
14.9.2014Heřmanická osmička104
19.9.2014Zemská míle 2014190
19.9.20144. Zemská míle - vyhlášení162
20.9.2014Králický Lískovec82
21.9.2014Královský běh Kujebinou226
27.9.2014Cross po lyžařských tratích290
5.10.2014Běh údolím Orlice293
8.10.2014Pardubická desítka na dráze43
12.10.2014Hradecký půlmaraton1405
18.10.2014Velká Pardubická cross-country62
19.10.2014Přespolní běh lyžařů v Letohradě269
1.11.2014Malá Pardubická259
2.11.2014Kunvaldský půlmaraton114
8.11.2014Perníková 996
6.12.2014Čertovský běh83
13.12.2014Vánoční běh okolo Zlatého pásku128